Kurumsal Logo Tasarım

Kurumsal kimlik çalışmasının en önemli görsel parçası olan logo tasarımı, kurumun imzası ve görsel gücüdür.

Firmaların en akılda kalıcı öğeleri olan logo tasarımları, marka olma olunda atılan en önemli adımdır. Logo tasarımı markanın imzası ve en önemli görsel elemanıdır. Markaya, yaptığı işe ve gücüne uygun logo tasarımları markanın imajını olumlu yönde etkilerken markayla örtüşmeyen logo tasarımları olumsuz yönde etkileyebilir.

TakmaKanat Design and Software Kullanım ve ihtiyaca göre logo tasarımı (amblem, logo ve logotype) yapmakta ve kurumun ciddiyetini yansıtan yazı karakteri ve renkler belirlemektedir. Logo tasarımı yaparken markaya ve renklerin anlamına uygun tasarımlar yapılmalı, kurumsal kimlik çalışmaları da düşünülerek bir yol izlenmelidir. Logo tasarımında bir diğer önemli nokta ise markaya anlam katan anlamlı bir çalışma olmasıdır. Pek çok insan logo tasarımlarında logoların içerdiği anlamı bilmese bile logo tasarımı anlamsız çalışmalar olmamalıdır.

Logo tasarımı ve kurumsal kimlik çalışması ile kurum imajını yükseklere taşıyan Takma Kanat Design and Software logo tasarımların kurumsal kimliğin kurum imajı ve yapısı ile tutarlı olmasını ön plana çıkarır.

Ankara'da eğer akılda kalan bir logo gördüyseniz işte o bizim işimiz olabilir. 

Bir kurumun en önemli görsel parçası olan ve akıllarda kalmasını sağlayan öğe olan logo tasarımı, kurumun dış dünya ile en güçlü iletişim kaynağı ve kurumun gücünün simgesidir.

TOP